Způsoby, jak Zastavit Předčasné Ejakulace – Tipy pro Muže

Častá otázka mezi 20 až 40 procent mužské populace je, jak zastavit předčasné ejakulace. Tento článek vám poskytne odpovědi, tím, že poskytuje několik technik, které bylo prokázáno, znovu a znovu, aby pomohl zastavit předčasné ejakulace v jeho stopách.

Předčasná ejakulace

1. Zastavit ty špatné masturbační návyky. Špatné masturbační návyky jsou jednou z hlavních příčin předčasné ejakulace. To je obvykle způsobeno tím, že jako puberťáci jsme byli obecně masturbovat s cílem, jak to udělat tak rychle, jak je to možné. Když jste sami v koupelně, porno časopis, nebo dokonce sledovat film pro dospělé, tam je obecně žádná motivace, aby to pro jakékoliv delší dobu, a vaše tělo zvykne na to. To je jeden z hlavních faktorů, které mohou velmi dobře udržet vás z trvající delší dobu v posteli.

2. Pomocí extra mazání pomůže snížit tření a pomůže vám vydrží déle. To bude ještě dobrý pocit, ale méně tření znamená menší intenzitou.

3. Kondom může také pomoci. To je samozřejmě dobrý nápad, když nejste s dlouhodobým partnerem, ale také pomáhá tlumit pocit, a nakonec pomůže vydrží déle. Tam jsou některé kondomy na trhu, které jsou speciálně vyrobeny, aby zastavit předčasné ejakulace.

4. Další metodou je zaměřit se na vaše dýchání. Když jste v posteli, soustředit se na svůj dech, zatímco vy se v posteli je skvělý způsob, jak pomoci zvýšit vytrvalost a je jeden způsob, který je často přehlížena. Primární důvody, proč to funguje tak dobře, je, že to trvá svou mysl od jakékoliv obavy, které můžete mít ohledně vašeho výkonu a pomůže fyzicky uklidnit své tělo dolů při pohlavním styku. Byste měli věnovat zvláštní pozornost vydechování při tlačení v průběhu sexu. Jak podivné, jak to může znít, to opravdu funguje!

5. Praktikování meditace také pomáhá. Ve skutečnosti, měli byste se zaměřit na svůj dech každý den svého života, tak jako tak. Hluboké dýchání cvičení může pomoci vám k relaxaci lepší a bude jít dlouhou cestu směrem k zlepšení vašeho celkového štěstí a zdraví. Mezitím, to vám pomůže zvýšit dobu trvání sexu relace. To není těžké udělat. Jednoduše dýchat v pro 4 až 5 sekund a vydechujte po dobu 5 až 6 sekund. Hluboké dýchání cvičení vám udělá dobře. Vše, co musíte udělat, je zkusit to a uvidíte, co tím myslím.

6. Dále si můžete dělat věci, aby se jí snížit práh pro stimulaci. Asi nejpřesnější definice předčasné ejakulace by být zákon, že nebudou schopni uspokojit své milence, protože nejste schopni trvat dost dlouho v posteli. Správný způsob, jak pečovat o problém samozřejmě je pracovat na tom, aby se to trvat déle, ale jedna věc, která je často přehlížena, je, pracuje na způsobu, jak snížit čas potřebný pro její dosažení orgasmu. Z tohoto důvodu je důležité, aby strávit nějaký čas na předehru.

7. Vy jste také bude chtít udržet své duševní vzrušení na uzdě. Předchozí doporučení bylo pro vás trávit více času na předehru. Většina kluků se unést během předehry a jsou připraveni mít orgasmus, když pohlavní styk začíná. Faktem je, že předehra by měla být víc na ní než když máte předčasné ejakulace problém. To je velmi důležité, protože pokud je váš vztah je ten, který je vážné, předčasná ejakulace může jít dlouhou cestu, aby zničit jinak dobré vztahy. Trávit více času soustředit se na ni. To funguje, a budete rádi, že jste udělal!

8. Vzít váš čas. Když začnete mít sex, nechovej se jako by jsi dostihový kůň, který byl právě propuštěn z brány. Vem si to pomalu a postupně budovat svou dynamiku. Budete obvykle získat lepší odpověď od svého partnera, když budete stavět postupně k vyvrcholení nemluvě o tom, že to vám pomůže, aby to trvat déle.

9. Jedna věc, kterou musíte udělat, až se dostanete svůj problém pod kontrolou, je přestat se soustředit na sebe, a nastavit svou mysl, aby potěšit svého partnera. To bude skutečně pomůže nejen ke zvýšení vytrvalosti, ale to bude váš sexuální život intimnější a smysluplné.

10. Nade vše, mějte pozitivní výhled. Není nic horšího, než obydlí na problém, a myšlení neexistuje nic, co lze udělat, aby to změnit. To nakonec bude jen dělat věci horší pro vás na konci. Funguje to jako domino efekt, tak to prostě nedělej. Použijte relaxační techniky již bylo zmíněno dříve, a pokud vše ostatní selže, poraďte se se svým lékařem.

Leave a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *