Zastavit Vypadávání Vlasů – Být Šťastný S Vlasy

Existuje široká škála důvodů, proč muži a ženy začít ztrácet jejich vlasy. Moderní medicína vyrábí všechny druhy ošetření, a na kosmetické straně, tam jsou velmi extrémní léčby, jako je transplantace vlasů. To se stává více a více populární. Ale je to opravdu nutné?

Pojďme se nejprve podívat na mužské plešatosti u mužů.

Zastavit Vypadávání Vlasů, Mužské Plešatosti

Možná 90 procent mužské řídnutí vlasů je způsobeno tím, mužské plešatosti. Tento stav se také nazývá androgenní alopecie. To způsobí zeslabení je způsobeno geny zděděné od Otce nebo Matku. Když člověk stárne, on je více pravděpodobné, že začít ztrácet vlasy.

Nicméně, to je možné začít ztrácet vlasy ve vašem věku kolem dvaceti let. Jsem začal ztrácet vlasy na 21yrs věku, a dal jsem to dolů na Geny zdědil po otci, který měl velmi tenké vlasy.

Mužské plešatosti se obvykle objevuje jako řídnutí vlasů na temeni nebo ustupující vlasovou linkou. Stejně jako 50% mužské populace se očekává, že vydržet snížení vlasy v době, kdy dosáhnou 50 let věku,., a přes 65% mužů bude mít nějakou úroveň plešatost ve věku 60 let. To může být v důsledku stárnutí nebo genetika.

Zastavit Padání Vlasů – Proč Přesně Má Dojít K Vypadávání Vlasů?

ztráta vlasů

Odpověď na tuto otázku pro muže, spočívá v chemické látce zvané dehydrotestosterone, nebo více obyčejně známý jako DHT. Tohle je mužský hormon, který shromažďuje a vytváří kolem vlasových folikulů. Tento hormon nakonec zabije folikulu a také vlasy rostou z toho. Jak tyto úrovně DHT zvyšuje s věkem, více a více vlasy je ztracen.

Jiné příčiny snížení vlasy může být uveden dole na Léky, Vážné Nemoci, Nemoci nebo jiné Hormony. Určité léky, jako jsou léky na ředění krve,a antidepresiva může způsobit řídnutí vlasů, tak léky pro léčbu dny.

V případě pochybností, vždy přečtěte si štítek pro seznam možných nežádoucích účinků, nebo se zeptejte svého lékaře. Vezměte prosím také na vědomí, že nadměrné dávky Vitaminu A může také způsobit řídnutí vlasů.

Hormony mužské a ženské, se může stát nevyvážený a způsobit snížení vlasy. Také hormonální problémy, kvůli přes aktivní štítné žlázy může způsobit ztrátu vlasů. Vypadávání vlasů u mužů může být také způsobena tím, nediagnostikovaný stav. Lupus, Diabetes, nebo i plísňové infekce pokožky může vést k předčasnému vypadávání vlasů.

Diagnostika Problému

Protože tam jsou jak lékařské a genetické příčiny vedoucí k mužské plešatosti, je nezbytné, aby diagnostikovat přesné příčiny předtím, než hledat způsoby léčby. To je vždy nejlepší poradit se s lékařem před zahájením jakékoliv léčby. Pokud je příčina vypadávání vlasů u mužů nebo žen není až genetiky nebo stárnutí, pak dobrá zpráva je, že to je asi léčitelné.

Vypadávání Vlasů U Žen

Stejně jako mužský vzor plešatění, u žen to může být genetické. Nicméně existuje také celá řada důvodů, proč ženy také trpí vypadáváním vlasů. Ženy, které právě porodily, mohou také trpět nedostatkem vlasů. Tento typ vypadávání vlasů je obvykle dočasný a je pravděpodobné, že zastavit do šesti měsíců od porodu.

Toto řídnutí vlasů je obvykle k vyšší hladině Estrogenu se vyrábí v průběhu těhotenství a snížení po těhotenství a tak vyslal silný růst vlasů fázi těhotenství do silné vypadávání vlasů fázi po těhotenství.

Také, někdy crash diety může vést ke ztrátě vlasů. Rychlá ztráta hmotnosti během krátké doby může způsobit ženu, aby ztratit některé vlasy. Vypadávání vlasů může být také způsobena stresem a přidávání chemických látek na vlasy. Časté barvení vlasů je jednou z hlavních příčin, trvalá řešení, může také způsobit vypadávání vlasů, pokud znovu použít.

Zastavit Vypadávání Vlasů – To, Co Ošetření Jsou Tam Venku?

Existuje mnoho růst vlasů produkty venku. Ošetření pro ženy a muže jsou prodávány přes pult a také pouze na lékařský předpis. Celý nedostatek vlasů problém je miliarda dolaru průmyslu, takže budete muset hledat dobrou radu.

Můžete získat různé chirurgické postupy, které mají odstranit chloupky z hustě pěstované oblastech pokožky hlavy do oblasti řídnutí vlasů. To je něco, co se chcete pouze podívat na jako poslední možnost, opět budete muset použít due diligence, předtím, než hledání takové extrémní opatření.

I když nejsem schopen poradit v této oblasti, určitě bych se podívat na méně drastické opatření, nejprve zjistěte, zda můžete najít dobré zacházení zastavit vypadávání vlasů, než se snaží jakékoli chirurgické odpověď.

Leave a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *