Aloe Vera – Proč Je To Najednou v tolika Obličeje Produkty Péče?

V posledních letech, Aloe Vera byl buzz slovo, obrátil se v takové různorodé produkty jako punčocháče a mytí nádobí kapaliny. Ale to není nedávný objev. Mnoho starověkých civilizací z Persie do Číny, Itálie, Indie, používá Aloe Vera v celé historii. Je znám pod mnoha názvy, včetně Spálit Rostliny, rostlinného Života a Tichý Léčitel; ostatně Japonský název se překládá jako „Není třeba pro lékaře„.

Aloe Vera si zaslouží svou pověst jako spálit rostliny, podporuje hojení a pomáhá předcházet zjizvení, takže se používá v řadě popáleniny jednotek po celém USA a velké BRITÁNII. Tyto nádherné uklidňující vlastnosti, je ideální po opalování, a je používán v salonech po ošetření, jako je řezání závitů a voskování. To je také antiseptický, takže může být použita na řezy, bodnutí a boláky, kde zklidňuje a napomáhá hojení. To také dělá to ideální pro uvedení na skvrny a jiné vady.

Ale co je to, že je Aloe tak velká, jako kosmetická složka?

Aloe Vera

Odborníci zjistili, že to funguje ve třech hlavních oblastí; epitelové tkáně (orgány, povrchy), klouby a imunitní systém. Kůže je epitelové tkáně, a tak těží z jeho mnoha vlastností přímo, ale také od zlepšení imunitní systém, protože pomáhá zabránit mnoha problémy, jako jsou opary.

Je hydratační a snadno se vstřebává, takže nezanechává na pleti mastný pocit. Dále, stejně jako proniká skrze všechny vrstvy pokožky, působí jako nosič pro složky se k ní přidá, jako jsou esenciální oleje, které jsou prováděny tam, kde jsou potřeba. To je důvod, proč to najde cestu do hydratační.

Tak daleko, tak dobrý, ale proč je to i v čistící prostředky? Každý, kdo se někdy cítí trochu těsné po čištění jejich kůže bude vidět přínos čistící prostředek, který zanechává pleť hydratovaná, nicméně, Aloe Vera má další vlastnost, která dělá to ideální pro tento účel. Obsahuje mýdlové látky zvané saponiny, které velmi účinně, ale jemně čistí povrchy. Jemně odstraňuje mastnotu a nečistoty z kůže. Má podobné akce na jiných epitelových tkání, jako jsou obložení ot střeva. To je také důvod, proč Aloe Vera se v poslední době spojována s detoxikační diety.

To vede k možná nečekané výhody Aloe pro pleť.

To, když opilý, čistí střeva, které mnoho najít zmírňuje takové poruchy, jako je Syndrom Dráždivého Střeva a Kolitida, na které tam byly klinické studie. To také vede k lepšímu vstřebávání živin, což vede k zdravější pleť, vlasy a nehty. Další výhody pití aloe vera nacházejí ti, kteří trpí suchou pokožku podmínky, jako je ekzém a lupénka. Když lokální aplikace je vhodná aloe vera výrobek se používá stejně jako pití gelu pak mnoho lidí, kteří trpí hluboce často zjistíte, že mohou řídit jejich stav velmi dobře. Dvojitě slepá studie byla provedena na výhody aloe vera pro psoriázy trpí, a to byla prokázána účinné.

To je také plná vitamínů a minerálů a je silně anti-oxidant, takže má fantastické anti-ageing vlastnosti. To vše znamená, že Aloe vera opravdu zaslouží své místo v našem obličeje péče o režimu, bez ohledu na to, co náš věk, ale pro zrání kůže, to je perfektní, protože to najde cestu do škála produktů, které mohou být vrstvené pro nejlepší anti-aging výsledky. http://zdravotnivitezstvi.info

Je důležité vědět o aloe vera, nicméně, je, že s cílem získat velké výhody je může propůjčit musí být dobré jakosti a v dostatečně velkém množství. Šíří trochu na mazací proužek břitva může pomoci k klouzat, ale není hydratují pokožku, dát na kvalitní aloe vera balzám po holení však bude zklidňují podráždění daleko více než voda po holení. Aloe vera není levná složka použití a produktů, které obsahují užitečné množství je proto nemají tendenci být buď.

Leave a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *